Dzieci i Młodzież

U-12 CHŁOPCY Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

20/10/2018 17:12 Barbara Knebel

U-12 - boisko sztuczna nawierzchnia ulica Wyciska w Zabrzu


Miasto Gliwice  16 października godz.9:00 (5 drużyn)

gr. I boisko C

9:00 ZSO 5 I - Filomaci 

9:25 SP 1 I - FC Społeczna

9:50  ZSO 5 - FC Społeczna

10:15  Filomaci - SP 1 I

10:45 ZSO 5 I - SP 1 I

11:10 FC Społeczna - Filomaci

 gr. II boisko C

11:35 ZSO 5 II - SP 14

12:00 ZSO 5 II - SP 1 II

12:25 SP 14 - SP 1 II

12:50 FINAŁ zwycięzca gr. I - zwycięzca gr. II

Miasto Zabrza 18 października godz.9:00 (18 drużyn)

gr. I boisko A

9:00 SP 17 I - SP 31 I 0:4

9:25 SP 31 I - SP 26 1:4

9:50 SP 17 I - SP 26 I 0:4

TABELA:

1. SP 26 6 pkt. 8:1

2. SP 31 I 3 pkt. 5:4

3. SP 17 I 0 pkt. 0:8

 

gr. II boisko B

9:00 SP 29 I -  SP 30 5:1

9:25 SP 17 II - SP 30 17:0

9:50 SP 17 II - SP 29 I 2:0

TABELA:

1. SP 17 II 9 pkt. 13:0

2.  SP 29 I 3 pkt. 5:3

3.  SP 30 0 pkt. 1:22

 

gr. III boisko C

9:00 SP 22 - SP 29 II 2:1

9:25 SP 29 II - SP 5 2:2

9:50 SP 5 - SP 22 1:3

TABELA:

1. SP 22 6 pkt. 5:2

2. SP 29 II 1 pkt. 3:4

3. SP 5 1 pkt. 3:5

 

gr. IV boisko A

10:15 Nasza Szkoła - SP 31 II 0:12

 

TABELA:

1. SP 31 II 3 pkt. 12:0

2. Nasza Szkoła 0 pkt. 0:12

 

gr. V boisko B

drużyny nie dojechały

TABELA:

1. SP 31 III

gr. VI boisko C

10:15 SP 31 IV - SP 8 6:0

10:45 SP 25 II - SP 8 4:1 

11:10 SP 31 IV - SP 25 II 5:0

TABELA:

1. SP 31 IV 6 pkt. 11:0

2. SP 25 II 3 pkt. 4:6

3. SP 8 0 pkt. 1:10

 

PÓŁFINAŁ 1
SP 26 - SP 31 II 0:6

PÓŁFINAŁ 2
SP 17 II - SP 31 III 7:1

PÓŁFINAŁ 3
SP 22 - SP 31 IV 0:6

FINAŁOWA GRUPA:

SP 17 II - SP 31 II 2:1
SP 17 II - SP 31 IV 3:3
SP 31 II - SP 31 IV 7:2

TABELA FINAŁOWA:

1. SP 17 II 4 pkt. 5:4 - awans do finałów wojewódzkich

2. SP 31 II 3 pkt. 8:4

3. SP 31 IV 1 pkt. 5:10

 

 

Powiat Gliwicki 18 października godz.12:00 (7 drużyn)

gr. I boisko B

12:00 SP Kotulin - SP Chudów 2:1

12:25 SP 5 Pyskowice - MSP 4 Knurów 1:4

12:50 SP Kotulin - MSP 4 Knurów 2:5

13:15 SP Chudów - SP 5 Pyskowice 6:0

13:45 SP Kotulin - SP 5 Pyskowice 5:3

14:10 MSP 4 Knurów - SP Chudów 6:0

TABELA:

1. MSP 4 Knurów 9 pkt. 15:3

2. SP Kotulin 6 pkt. 9:9

3. SP Chudów 3 pkt. 7:8

4. SP 5 Pyskowice 0 pkt. 4:15

 

gr. II boisko C

12:25 SP 6 Pyskowice - SP 4 Pyskowice 4:1

12:50 SP Świbie - SP 6 Pyskowice 0:7

13:15 SP Świbie - SP 4 Pyskowice 0:5

 TABELA:

1. SP 6 Pyskowice 6 pkt. 11:1 - awans do finałów wojewódzkich

2. SP 4 Pyskowice 3 pkt. 6:4

3. SP Świbie 0 pkt. 0:12

 

PÓŁFINAŁ A

MSP 4 Knurów - SP 4 Pyskowice 1:1 pk. 2:3

PÓŁFINAŁ B

SP Kotulin - SP 6 Pyskowice 0:2

FINAŁ

SP 4 Pyskowice - SP 6 Pyskowice 1:2