Seniorzy

15/04/2019 22:39

Zdjęcia z finału Jatta Pucharu Polski

Od finałowego meczu Jatta Pucharu Polski minęło już kilka dni, zatem przeżyjmy to raz jeszcze. 
15/04/2019 22:02

XIV KOLEJKA – 13-14 kwietnia 2019 r.

KS Korona Bargłówka – KS Burza II Borowa Wieś 2:3 (Karol Mrowiec, Marco Rapsiewicz – Daniel Jasiuwan, Karol Niemira, Jakub Solosz) MKS Concordia II Knurów – LKS Ślązak Bycina 4:0 (Patryk Orylski, Daniel Ceremuga, Adam Momot, Bartosz Kubacki) FC Kłodnica Gliwice – LKS Naprzód Łubie 3:1 (Patryk Hawryłów 2, Daniel Sromek – Kamil Burda) LKS Leśnik Łącza – LKS Tempo II Paniówki 6:1 (Kamil Fitas, Patyk Złotoś 2, Radosław Podgórski 2 – samobójcza Radosław Czaja, Dariusz Goły) KS Sośnica II Gliwice – LKS Orzeł Paczyna 0:3 (Marcin Kurylak 2, Marek Gurowiec)
15/04/2019 21:44

XVII KOLEJKA – 13-14 kwietnia 2019 r.

LKS Start Kleszczów – PKS Ruch II Kozłów 4:3 (Aleksander Przybylski, Konrad Brzeziński, Piotr Dewucki, Adam Nikiel – Adam Waszkiewicz, Bartłomiej Pyka 2) LKS 45 Bujaków- KS Orły Bojszów 2:2 (Nikolas Tomecki, Karol Sabik – Dominik Wiesławski, Marek Moneta) LKS Victoria Pilchowice – KS Drama Kamieniec 2:3 (Łukasz Sobota, Paweł Polak – Tomasz Wierzbicki, Marek Żelichowski, Rafał Łukasiak) KS Piast Pawłów – LKS Wilki II Wilcza 2:3 (samobójcza Jarosław Grygierek, Michał Cebula, Artur Grabowski – Patryk Bogdański, Marcin Szmidt) LKS Amator Rudziniec – GKS Walka Zabrze 0:3 (Michał Hibner, Artur Osadnik, Marcin Letkiewicz) LKS Tempo Paniówki – UKS Quo Vadis Makoszowy 0:3 (Adrian Jędrzej, Tomasz Waniek, Mariusz Zawadzki) LKS Pogoń Ziemięcice – LKS Naprzód Świbie 2:1 (Paweł Łabiak, Dawid Ordon – Łukasz Rygol)
15/04/2019 21:25

XXII KOLEJKA – 13-14 kwietnia 2019r.

PKS Ruch Kozłów – MKS Concordia Knurów 1:3 (Marcin Szubert, samobójcza Krzysztof Hassa – Marek Kocur, Patryk Nalepa) KS Zamkowiec Toszek – LKS Naprzód Żernica 1:6 (Tomasz Białek – Patryk Niebrzydowski 2, Łukasz Balon 4) LKS Gwiazda Chudów – LKS Sokół Łany Wielkie 7:0 (Łukasz Górczyk 2, Mateusz Adamczyk 2, Jarosław Włodarz 2, Mariusz Mikusz) KS Społem Zabrze – LKS Orzeł Stanica 2:3 (Arkadiusz Jarosz, Patryk Schmatolla – Aleksander Kowol, Adrian Jędrasik, Dawid Jedziniak) KS Burza Borowa Wieś – LKS Zryw Radonia 3:1 (Patryk Kucharz 2, Tomasz Dobrzyński – Michał Sałek) MKS Zaborze – LKS Olimpia Pławniowice 0:3 (Łukasz Wróbel, Piotr Świdurski, Sebastian Bednarek) LKS Młodość Rudno – ŁTS Łabędy 3:3 (samobójcza Christoph Sacher, Mirosław Nowak 3 – Mariusz Kwaśniok, Sławomir Kantor) KS Carbo Gliwice – SKS Gwarek Zabrze – przełożony na 15.05.2019r.
11/04/2019 23:13

Górnik II Zabrze z wolnym losem

Zdobywca Jatta Pucharu Polski - Górnik II Zabrze z wolnym losem w rundzie wstępnej pucharowych rozgrywek na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej.
10/04/2019 20:29

Puchar dla Górnika. Decydowały rzuty karne

Mimo, że Gwarek Ornontowice prowadził, zdobywcą Jatta Pucharu Polski został Górnik II Zabrze.