Seniorzy

X KOLEJKA – 20-21 października 2018 r.

23/10/2018 21:47 Barbara Knebel

UKS Quo Vadis Makoszowy – LKS Naprzód Świbie 2:1
(Adrian Ditrich, Rafał Piecha – Łukasz Rygol)

LKS Victoria Pilchowice – LKS Pogoń Ziemięcice 2:2
(Daniel Witkowski – samobójcza Janusz Lewandowski, Krzysztof Łabiak, Mariusz Szumacher)

LKS 45 Bujaków – KS Piast Pawłów 2:1
(Karol Sabik 2 – Michał Górski)

KS Drama Kamieniec – LKS Wilki II Wilcza 1:1
(Sebastian Kujawa – Damian Mnochy)

KS Orły Bojszów – LKS Amator Rudziniec 4:4
(Sebastian Proksza, Paweł Pietruszewski, Eliasz Pelz, Mateusz Hluzow – Mateusz Czaja 4)

GKS Walka Zabrze – PKS Ruch II Kozłów 2:2
(Rafał Jankowski, Marcin Janocha – Dawid Golasiński, Michał Raczyński)

LKS Tempo Paniówki – LKS Start Kleszczów 7:2
(Oskar Jendrychowski 2, Bartłomiej Jóźwik, Mateusz Woźnica, Piotr Karwowski 2, Adam Pawlas – Aleksander Przybylski, Adam Nikiel)


  1. LKS Tempo Paniówki 10 23 33-11
  2. LKS Victoria Pilchowice 10 21 28-8
  3. GKS Walka Zabrze 10 19 21-12
  4. LKS Naprzód Świbie 10 17 23-16
  5. LKS Start Kleszczów 10 16 32-23
  6. UKS Quo Vadis Makoszowy 9 15 25-22
  7. LKS Pogoń Ziemięcice 10 14 18-21
  8. LKS Wilki II Wilcza 10 13 16-19
  9. KS Drama Kamieniec 10 13 19-27
  10. KS Piast Pawłów 10 9 14-18
  11. LKS Amator Rudziniec 10 9 14-33
  12. KS Orły Bojszów 9 8 15-17
  13. LKS 45 Bujaków 10 7 19-33
  14. PKS Ruch II Kozłów 10 6 14-31
  15. LKS 45 Bujaków 9 4 17-32

12 bramek

Drzyzga Marek (LKS Start Kleszczów)

10 bramek

Górski Jakub (LKS Start Kleszczów)

9 bramek

Jendrychowski Oskar (LKS Tempo Paniówki)

Sabik Karol (LKS 45 Bujaków)

Zawadzki Mariusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

8 bramek

Adaszyński Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

Woźnica Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

6 bramek

Czaja Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Mnochy Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Swoboda Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Waniek Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

5 bramek

Jóźwik Bartłomiej (LKS Tempo Paniówki)

Nowicki Sławomir (LKS Naprzód Świbie)

Witkowski Daniel (LKS Victoria Pilchowice)

Żelichowski Marek (KS Drama Kamieniec)

4 bramki

Ditrich Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Grabowski Artur (KS Piast Pawłów)

Janik Tomasz (LKS Amator Rudziniec)

Kacprzyk Seweryn (GKS Walka Zabrze)

Zienć Andrzej (LKS Naprzód Świbie)

3 bramki

Borkowski Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Dominik Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

Hluzow Mateusz (KS Orły Bojszów)

Janocha Marcin (GKS Walka Zabrze)

Karwowski Piotr (LKS Tempo Paniówki)

Pigulla Paweł (KS Drama Kamieniec)

Sobota Łukasz (LKS Victoria Pilchowice)

Szwed Rafał (LKS Start Kleszczów)

Więckowski Daniel (LKS Wilki II Wilcza)

Winczek Tomasz (LKS 45 Bujaków)

2 bramki

Adamkiewicz Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Bilski Grzegorz (GKS Walka Zabrze)

Cuper Dawid (LKS Amator Rudziniec)

Dudek Artur (LKS Wilki II Wilcza)

Golasiński Dawid (PKS Ruch II Kozłów)

Gruca Waldemar (KS Orły Bojszów)

Hoin Filip (LKS Pogoń Ziemięcice)

Hutka Michał (GKS Walka Zabrze)

Jankowski Rafał (GKS Walka Zabrze)

Janowski Damian (KS Orły Bojszów)

Jendrycik Jacek Mikołaj (LKS Naprzód Świbie)

Jędroszkowiak Marek (LSK Pogoń Ziemięcice)

Kazuch Dominik (KS Piast Pawłów)

Konopka Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

Kujawa Sebastian (KS Drama Kamieniec)

Łabiak Paweł (LKS Pogoń Ziemięcice)

Maksymiec Adrian (LKS Wilki II Wilcza)

Modrzejewski Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Mosakowski Patryk (KS Drama Kamieniec)

Mostowicz Łukasz (KS Orły Bojszów)

Osadnik Artur (GKS Walka Zabrze)

Panek Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Pawlas Adam (LKS Tempo Paniówki)

Pelz Eliasz (KS Orły Bojszów)

Piecha Rafał (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Piper Marcin (KS Orły Bojszów)

Polak Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Rygol Łukasz (LKS Naprzód Świbie)

Sawicki Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Szumacher Mariusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

1 bramka

Bekier Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Błonka Alan (KS Drama Kamieniec)

Borkowski Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

Brachaczek Kamil (LKS Wilki II Wilcza)

Brosz Paweł (LKS Tempo Paniówki)

Brzeziński Konrad (LKS Start Kleszczów)

Bujok Radosław (LKS Wilki II Wilcza)

Dewucki Piotr (LKS Start Kleszczów)

Dziubla Bartłomiej (KS Drama Kamieniec)

Fereniec Marcin (GKS Walka Zabrze)

Granda Marcin (PKS Ruch II Kozłów)

Górski Michał (KS Piast Pawłów)

Grochowina Filip (LKS Start Kleszczów)

Hadrian Adrian (LKS Start Kleszczów)

Henel Marek (GKS Walka Zabrze)

Iwan Rafał (LKS Pogoń Ziemięcice)

Jakubczyk Przemysław (LKS Start Kleszczów)

Jankowski Mateusz (LKS Victoria Pilchowice)

Józefowicz Mariusz (LKS Victoria Pilchowice)

Kasperidus Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Klosa Marcin (LKS 45 Bujaków)

Krajewski Bartłomiej (KS Piast Pawłów)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Krzyścik Marcin (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Łabiak Krzysztof (LKS Pogoń Ziemięcice)

Łytek Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Marcinkiewicz Marian (KS Drama Kamieniec)

Metel Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Mokros Aleksander (GKS Walka Zabrze)

Nikiel Adam (LKS Start Kleszczów)

Ogaza Mikołaj (LKS Victoria Pilchowice)

Ordon Łukasz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Orzeszek Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Ostrowski Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Orzeszyna Michał (LKS Wilki II Wilcza)

Pietruszewski Paweł (KS Orły Bojszów)

Potyka Sebastian (LKS 45 Bujaków)

Proksza Sebastian (KS Orły Bojszów)

Przybylski Aleksander (LKS Start Kleszczów)

Pyka Bartłomiej (PKS Ruch II Kozłów)

Raczyński Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Radowski Jakub (LKS 45 Bujaków)

Roesner Kamil (LKS Pogoń Ziemięcice)

Różacki Jacek (PKS Ruch II Kozłów)

Sieja Szymon (PKS Ruch II Kozłów)

Simlat Marcin (LKS 45 Bujaków)

Sklorz Grzegorz (LKS 45 Bujaków)

Skotarczak Robert (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Sodel Dominik (LKS Naprzód Świbie)

Szczerba Adam (KS Piast Pawłów)

Szeliga Dawid (KS Piast Pawłów)

Szpecht Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

Tomecki Paweł (LKS 45 Bujaków)

Trześniewski Damian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Turek Bogdan (KS Piast Pawłów)

Urbaniak Krzysztof (LKS Victoria Pilchowice)

Uryszek Marcin (KS Drama Kamieniec)

Wieczorek Adam (LKS 45 Bujaków)

Woś Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Wróbel Damian (LKS Pogoń Ziemięcice)

Wycisk Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Samobójcza

1 bramka

Lewandowski Janusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Panek Maciej (PKS Ruch II Kozłów)