Seniorzy

IX KOLEJKA – 20-21 października 2018 r.

23/10/2018 22:13 Barbara Knebel

KS Sośnica II Gliwice – MKS Concordia II Knurów 8:2
(Dawid Górski, Marek Kołtko 6 – Miron Michniewski, Adam Momot, samobójcza Patryk Boroń)

KS Burza II Borowa Wieś – LKS Ślązak Bycina 1:4
(Daniel Pupek, samobójcza Daniel Kierzek – Tomasz Kucharski, Dawid Prądzyński, Daniel Adamski)

KS Korona Bargłówka – MSPN Górnik Zabrze 7:1
(Mateusz Dąbek, Marco Rapsiewicz 6 – Kacper Paciorek)

LKS Orzeł Paczyna – LKS Naprzód Łubie 5:2
(Damian Meżykowski, Adam Latak 3, Mateusz Krupa – Denis Krok 2)

LKS Leśnik Łącza – FC Kłodnica Gliwice 0:5
(Adrian Ambicki, Dawid Skiba, Szymon Sitowski, Patryk Hawryłów 2)


  1. LKS Ślązak Bycina 8 22 29-9
  2. LKS Orzeł Paczyna 9 18 29-19
  3. FC Kłodnica Gliwice 9 14 30-21
  4. KS Sośnica II Gliwice 8 13 25-13
  5. LKS Leśnik Łącza 8 12 18-25
  6. KS Burza II Borowa Wieś 8 10 17-19
  7. LKS Naprzód Łubie 8 10 9-11
  8. KS Korona Bargłówka 8 9 24-21
  9. MKS Concordia II Knurów 8 9 20-29
  10. MSPN Górnik Zabrze 8 7 10-21
  11. LKS Tempo II Paniówki 8 6 8-30
  12. KS Korona Bargłówka 7 6 17-20

13 bramek

Rapsiewicz Marco (KS Korona Bargłówka)

10 bramek

Hawryłów Patryk (FC Kłodnica Gliwice)

Kołtko Marek (KS Sośnica II Gliwice)       

8 bramek

Prądzyński Dawid (LKS Ślązak Bycina)

7 bramek

Pupek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Skiba Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

6 bramek

Latak Adam (LKS Orzeł Paczyna)

Sromek Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

Wolany Damian (LKS Ślązak Bycina)

5 bramek

Cichocki Daniel (LKS Orzeł Paczyna)

Kaczmarczyk Sławomir (LKS Ślązak Bycina)

4 bramki

Fudali Michał (KS Korona Bargłówka)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

Niemira Karol (KS Burza II Borowa Wieś)

Paciorek Kacper (MSPN Górnik Zabrze)

Rybitwa Damian (LKS Orzeł Paczyna)

3 bramki

Fitas Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Hassa Damian (LKS Leśnik Łącza)

Kaczmarek Dawid (LKS Leśnik Łącza)

Krok Denis (LKS Naprzód Łubie)

Kucharski Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Mendzik Paweł (KS Korona Bargłówka)

Nowosielski Michał (MKS Concordia II Knurów)

Ochab Łukasz (LKS Leśnik Łącza)

Pietras Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

Placek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Sitowski Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

Wolny Tomasz (LKS Orzeł Paczyna)

2 bramki

Adamski Daniel (LKS Ślązak Bycina)

Cimerman Kewin (LKS Leśnik Łącza)

Krzyżyk Jeremiasz (LKS Naprzód  Łubie)

Kubacki Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

Kureczko Adam (KS Sośnica II Gliwice)

Kureczko Wojciech (KS Sośnica II Gliwice)

Lewandowski Daniel (LKS Tempo II Paniówki)

Łukasik Michał (MSPN Górnik Zabrze)

Meżykowski Damian (LKS Orzeł Paczyna)

Michniewski Miron (MKS Concordia II Knurów)

Momot Adam (MKS Concordia II Knurów)

Pławszewski Rafał (LSK Naprzód Łubie)

Złotoś Patryk (LKS Leśnik Łącza)

1 bramka

Adamczyk Arkadiusz (MKS Concordia II Knurów)

Aksamitowski Michał (KS Korona Bargłówka)

Ambicki Adrian (FC Kłodnica Gliwice)

Bizoń Piotr (KS Burza II Borowa Wieś)

Brycht Aleksander (LKS Orzeł Paczyna)

Buchta Błażej (LKS Ślązak Bycina)

Cygan Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

Dąbek Mateusz (KS Korona Bargłówka)

Dembski Dawid (MSPN Górnik Zabrze)

Fraszewski Patryk (LKS Tempo II Paniówki)

Galański Karol (LKS Tempo II Paniówki)

Gerlich Adam (LKS Naprzód Łubie)

Gorywoda Krzysztof (KS Korona Bargłówka)

Górecki Adrian (MSPN Górnik Zabrze)

Górski Bartosz (KS Sośnica II Gliwice)

Górski Dawid (KS Sośnica II Gliwice)

Hawryliuk Dmytro (KS Sośnica II Gliwice)

Holewa Dominik (MSPN Górnik Zabrze)

Kaczmarczyk Dawid (LKS Tempo II Paniówki)

Kiełpiński Marcin (KS Sośnica II Gliwice)

Konkel Jakub (MSPN Górnik Zabrze)

Krupa Mateusz (LKS Orzeł Paczyna)

Kusz Michał (KS Burza II Borowa Wieś)

Kurylak Marcin (LKS Orzeł Paczyna)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

Matula Tomasz (LKS Tempo II Paniówki)

Mijas Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Mila Patryk (LKS Naprzód Łubie)

Pala Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Pawlas Adam (LKS Tempo II Paniówki)

Piecuch Tomasz (KS Sośnica II Gliwice)

Piontek Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Rochowicz Marcin (LKS Orzeł Paczyna)

Rutka Karol (LKS Orzeł Paczyna)

Sonek Wojciech (MKS Concordia II Knurów)

Stypa Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia II Knurów)

Szubrycht Łukasz (KS Sośnica II Gliwice)

Szymoszek Wojciech (LKS Tempo II Paniówki)

Wąsiak Marcin (LKS Leśnik Łącza)

Winiarczyk Kacper  (MKS Concordia II Knurów)

Wołosz Dawid (LKS Ślązak Bycina)

Zamożniewicz Daniel (KS Sośnica II Gliwice)

Zappa Michał (FC Kłodnica Gliwice)

Samobójcza

1 bramka

Boroń Patryk (MKS Concordia II Knurów)

Kierzek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Krygier Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Lasak Grzegorz (LKS Leśnik Łącza)

Stawiarz Sebastian (MSPN Górnik Zabrze)

Zawadzki Adam (MKS Concordia II Knurów)