Seniorzy

XI KOLEJKA – 27-28 października 2018 r.

1/11/2018 17:48 Barbara Knebel

LKS Amator Rudziniec – LKS 45 Bujaków 3:3
(Martin Matuszek, Tomasz Janik 2 – Karol Sabik, Tomasz Winczek 2)

KS Piast Pawłów – LKS Victoria Pilchowice 3:1
(Michał Górski, Mateusz Rogulski, Michał Cebula – Rafał Bakowski)

LKS Start Kleszczów – GKS Walka Zabrze 0:2
(Grzegorz Bilski, Marek Henel)

LKS Naprzód Świbie – KS Drama Kamieniec 2:2
(Piotr Operskalski, Łukasz Rygol – Patryk Mosakowski, Sebastian Kujawa)

PKS Ruch II Kozłów – UKS Quo Vadis Makoszowy 5:1
(Bartłomiej Pyka 2, Adam Waszkiewicz – Rafał Piecha)

LKS Pogoń Ziemięcice – LKS Tempo Paniówki 0:2
(samobójcza Szymon Kwieciszewski – Mateusz Woźnica)

LKS Wilki II Wilcza – KS Orły Bojszów 4:1
(Radosław Bujok, Adrian Maksymiec, Kamil Brachaczek, Dawid Więckowski – Krystian Barabasz)


  1. LKS Tempo Paniówki 11 26 35-11
  2. GKS Walka Zabrze 11 22 23-12
  3. LKS Victoria Pilchowice 11 21 29-11
  4. LKS Naprzód Świbie 11 18 25-18
  5. LKS Start Kleszczów 11 16 32-25
  6. LKS Wilki II Wilcza 11 16 20-20
  7. UKS Quo Vadis Makoszowy 10 15 26-27
  8. LKS Pogoń Ziemięcice 11 14 18-23
  9. KS Drama Kamieniec 11 14 21-29
  10. KS Piast Pawłów 11 12 17-19
  11. LKS Amator Rudziniec 11 10 17-36
  12. PKS Ruch II Kozłów 11 9 19-32
  13. KS Orły Bojszów 10 8 16-21
  14. LKS 45 Bujaków 11 8 22-36

12 bramek

Drzyzga Marek (LKS Start Kleszczów)

10 bramek

Górski Jakub (LKS Start Kleszczów)

Sabik Karol (LKS 45 Bujaków)

9 bramek

Jendrychowski Oskar (LKS Tempo Paniówki)

Woźnica Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

Zawadzki Mariusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

8 bramek

Adaszyński Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

6 bramek

Czaja Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Janik Tomasz (LKS Amator Rudziniec)

Mnochy Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Swoboda Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Waniek Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

5 bramek

Jóźwik Bartłomiej (LKS Tempo Paniówki)

Nowicki Sławomir (LKS Naprzód Świbie)

Winczek Tomasz (LKS 45 Bujaków)

Witkowski Daniel (LKS Victoria Pilchowice)

Żelichowski Marek (KS Drama Kamieniec)

4 bramki

Ditrich Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Grabowski Artur (KS Piast Pawłów)

Kacprzyk Seweryn (GKS Walka Zabrze)

Więckowski Dawid (LKS Wilki II Wilcza)

Zienć Andrzej (LKS Naprzód Świbie)

3 bramki

Bilski Grzegorz (GKS Walka Zabrze)

Borkowski Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Dominik Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

Hluzow Mateusz (KS Orły Bojszów)

Janocha Marcin (GKS Walka Zabrze)

Karwowski Piotr (LKS Tempo Paniówki)

Kujawa Sebastian (KS Drama Kamieniec)

Maksymiec Adrian (LKS Wilki II Wilcza)

Mosakowski Patryk (KS Drama Kamieniec)

Piecha Rafał (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Pigulla Paweł (KS Drama Kamieniec)

Pyka Bartłomiej (PKS Ruch II Kozłów)

Rygol Łukasz (LKS Naprzód Świbie)

Sobota Łukasz (LKS Victoria Pilchowice)

Szwed Rafał (LKS Start Kleszczów)

2 bramki

Adamkiewicz Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Brachaczek Kamil (LKS Wilki II Wilcza)

Bujok Radosław (LKS Wilki II Wilcza)

Cuper Dawid (LKS Amator Rudziniec)

Dudek Artur (LKS Wilki II Wilcza)

Golasiński Dawid (PKS Ruch II Kozłów)

Górski Michał (KS Piast Pawłów)

Gruca Waldemar (KS Orły Bojszów)

Henel Marek (GKS Walka Zabrze)

Hoin Filip (LKS Pogoń Ziemięcice)

Hutka Michał (GKS Walka Zabrze)

Jankowski Rafał (GKS Walka Zabrze)

Janowski Damian (KS Orły Bojszów)

Jendrycik Jacek Mikołaj (LKS Naprzód Świbie)

Jędroszkowiak Marek (LSK Pogoń Ziemięcice)

Kazuch Dominik (KS Piast Pawłów)

Konopka Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

Łabiak Paweł (LKS Pogoń Ziemięcice)

Modrzejewski Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Mostowicz Łukasz (KS Orły Bojszów)

Osadnik Artur (GKS Walka Zabrze)

Panek Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Pawlas Adam (LKS Tempo Paniówki)

Pelz Eliasz (KS Orły Bojszów)

Piper Marcin (KS Orły Bojszów)

Polak Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Sawicki Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Szumacher Mariusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

1 bramka

Bakowski Rafał (LKS Victoria Pilchowice)

Barabasz Krystian (KS Orły Bojszów)

Bekier Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Błonka Alan (KS Drama Kamieniec)

Borkowski Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

Brosz Paweł (LKS Tempo Paniówki)

Brzeziński Konrad (LKS Start Kleszczów)

Cebula Michał (KS Piast Pawłów)

Dewucki Piotr (LKS Start Kleszczów)

Dziubla Bartłomiej (KS Drama Kamieniec)

Fereniec Marcin (GKS Walka Zabrze)

Granda Marcin (PKS Ruch II Kozłów)

Grochowina Filip (LKS Start Kleszczów)

Hadrian Adrian (LKS Start Kleszczów)

Iwan Rafał (LKS Pogoń Ziemięcice)

Jakubczyk Przemysław (LKS Start Kleszczów)

Jankowski Mateusz (LKS Victoria Pilchowice)

Józefowicz Mariusz (LKS Victoria Pilchowice)

Kasperidus Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Klosa Marcin (LKS 45 Bujaków)

Krajewski Bartłomiej (KS Piast Pawłów)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Krzyścik Marcin (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Łabiak Krzysztof (LKS Pogoń Ziemięcice)

Łytek Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Marcinkiewicz Marian (KS Drama Kamieniec)

Matuszek Martin (LKS Amator Rudziniec)

Metel Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Mokros Aleksander (GKS Walka Zabrze)

Nikiel Adam (LKS Start Kleszczów)

Ogaza Mikołaj (LKS Victoria Pilchowice)

Operskalski Piotr (LKS Naprzód Świbie)

Ordon Łukasz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Orzeszek Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Ostrowski Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Orzeszyna Michał (LKS Wilki II Wilcza)

Pietruszewski Paweł (KS Orły Bojszów)

Potyka Sebastian (LKS 45 Bujaków)

Proksza Sebastian (KS Orły Bojszów)

Przybylski Aleksander (LKS Start Kleszczów)

Raczyński Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Radowski Jakub (LKS 45 Bujaków)

Roesner Kamil (LKS Pogoń Ziemięcice)

Rogulski Mateusz (KS Piast Pawłów)

Różacki Jacek (PKS Ruch II Kozłów)

Sieja Szymon (PKS Ruch II Kozłów)

Simlat Marcin (LKS 45 Bujaków)

Sklorz Grzegorz (LKS 45 Bujaków)

Skotarczak Robert (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Sodel Dominik (LKS Naprzód Świbie)

Szczerba Adam (KS Piast Pawłów)

Szeliga Dawid (KS Piast Pawłów)

Szpecht Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

Tomecki Paweł (LKS 45 Bujaków)

Trześniewski Damian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Turek Bogdan (KS Piast Pawłów)

Urbaniak Krzysztof (LKS Victoria Pilchowice)

Uryszek Marcin (KS Drama Kamieniec)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch II Kozłów)

Wieczorek Adam (LKS 45 Bujaków)

Woś Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Wróbel Damian (LKS Pogoń Ziemięcice)

Wycisk Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Samobójcza

1 bramka

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Lewandowski Janusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Panek Maciej (PKS Ruch II Kozłów)