Seniorzy

XV KOLEJKA – 3-4 listopada 2018 r.

7/11/2018 00:00 Barbara Knebel

LKS Sokół Łany Wielkie – ŁTS Łabędy 1:4
(Mateusz Raczyński – Piotr Sigmundzik 2, Krzysztof Dłubała, Kamil Wyciślik)

KS Zamkowiec Toszek – KS Start Sierakowice 1:1
(Damian Witecki – Grzegorz Wszołek)

LKS Gwiazda Chudów – MKS Concordia Knurów 3:0
(Mateusz Kisiel, Szymon Woźniak, Krzysztof Szala)

KS Carbo Gliwice – KS Burza Borowa Wieś 1:4
(Grzegorz Nowak – Adam Bogdanowicz, Marcin Pietrz 2, Paweł Skowiera)

MKS Zaborze – PKS Ruch Kozłów 1:2
(Jakub Podyma – Adam Pietrek, Jarosław Luka)

LKS Naprzód Żernica – LKS Zryw Radonia 2:6 (
Szymon Napierała, Łukasz Balon – Mateusz Musiałek 2, Paweł Front, Marcel Grochla 2, Mateusz Kałuża)

KS Społem Zabrze – LKS Młodość Rudno 1:2
(Artur Łochunko – Mirosław Nowak, Sebastian  Prochota)

LKS Olimpia Pławniowice – SKS Gwarek Zabrze 2:0
(Jarosław Niedźwiedź 2)


  1. MKS Concordia Knurów 14 34 43-10
  2. ŁTS Łabędy 14 33 42-13
  3. LKS Gwiazda Chudów 14 31 37-17
  4. KS Burza Borowa Wieś 15 27 35-30
  5. LKS Olimpia Pławniowice 15 26 24-22
  6. SKS Gwarek Zabrze 14 24 27-14
  7. LKS Młodość Rudno 14 22 25-29
  8. LKS Naprzód Żernica 14 21 24-25
  9. KS Zamkowiec Toszek 14 20 23-25
  10. KS Start Sierakowice 14 19 26-28
  11. LKS Sokół Łany Wielkie 14 18 26-31
  12. PKS Ruch Kozłów 14 18 30-30
  13. MKS Zaborze 14 16 24-25
  14. LKS Zryw Radonia 14 16 27-27
  15. LKS Orzeł Stanica 14 9 22-47
  16. KS Carbo Gliwice 14 8 18-47
  17. KS Społem Zabrze 14 4 16-49

17 bramek

Górka Grzegorz (MKS Concordia)

13 bramek

Balon Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

12 bramek

Nowak Mirosław (LKS Młodość Rudno)

10 bramek

Włodarz Jarosław (LKS Gwiazda Chudów)

9 bramek

Kucharz Patryk (KS Burza Borowa Wieś)

Skowiera Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

8 bramek

Jedziniak Dawid (LKS Orzeł Stanica)

7 bramek

Adamczyk Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Kantor Sławomir (ŁTS Łabędy)

Prochota Sebastian (LKS Młodość Rudno)

Szala Krzysztof (LKS Gwiazda Chudów)

6 bramek

Banduch Dariusz (MKS Zaborze)

Pietrek Adam (PKS Ruch Kozłów)

Raczyński Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Stojak Seweryn (KS Społem Zabrze)

Witecki Damian (KS Zamkowiec Toszek)

5 bramek

Adamczyk Rafał (ŁTS Łabędy)

Borkowski Łukasz (PKS Ruch  Kozłów)

Kołodziej Piotr (LKS Gwiazda Chudów)

Kur Tomasz (LKS Orzeł Stanica)

Nalepa Patryk (MKS Concordia Knurów)

Piewko Jarosław (KS Start Sierakowice)

Piwko Dawid (SKS Gwarek Zabrze)

Schymczyk Mariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Sigmundzik Piotr (ŁTS Łabędy)

Słapiński Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Szadurski Jarosław (KS Zamkowiec Toszek)

Szubert Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Wyciślik Kamil (ŁTS Łabędy)

4 bramki

Dzida Łukasz (SKS Gwarek Zabrze)

Gola Marek (MKS Concordia Knurów)

Grochla Marcel (LKS Zryw Radonia)

Gruszka Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Kokoszka Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kołodziej Michał (KS Start Sierakowice)

Maksym Szymon (KS Carbo Gliwice)

Materla Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Podyma Jakub (MKS Zaborze)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Urbańczyk Łukasz (KS Start Sierakowice)

3 bramki

Adamczyk Marek (LKS Sokół Łany Wielkie)

Bartoszewicz Jacek (LKS Orzeł Stanica)

Bogdanowicz Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Borek Grzegorz (MKS Zaborze)

Czaja Łukasz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Czieszowic Kamil (LKS Sokół Łany Wielkie)

Dłubała Krzysztof (ŁTS Łabędy)

Frączek Zbigniew (LKS Orzeł Stanica)

Janczarek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Kałuża Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kasprzak Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Kokoszka Dariusz (LKS Zryw Radonia)

Kucza Rafał (ŁTS Łabędy)

Kuźnik Michał (KS Carbo Gliwice)

Kwaśniok Mariusz (ŁTS Łabędy)

Lachman Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Madej Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Nandzik Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

Niedźwiedź Jarosław (LKS Olimpia Pławniowice)

Nowak Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Pasecki Sergiusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Perczyński Rafał (ŁTS Łabędy)

Pietrz Marcin (KS Burza Borowa Wieś)

2 bramki

Gnielka Dawid (KS Zamkowiec Toszek)

Golasiński Dawid (PKS Ruch Kozłów)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Hatłas Szymon  (LKS Zryw Radonia)

Jakubek Rafał (MKS Zaborze)

Jasiński Dariusz (MKS Concordia Knurów)

Jaślan Dawid (MKS Zaborze)

Jeziorski Bartłomiej (MKS Zaborze)

Kowalczyk Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Kraska Damian (LKS Naprzód Żernica)

Łochunko Artur (KS Społem Zabrze)

Marcinek Sebastian (KS Start Sierakowice)

Misiński Patryk (LKS Sokół Łany Wielkie)

Niemira Karol (KS Burza Borowa Wieś)

Pankowski Bartłomiej (SKS Gwarek Zabrze)

Pietras Bartosz (MKS Concordia Knurów)

Plech Łukasz (ŁTS Łabędy)

Rogon Denis (LKS Sokół Łany Wielkie)

Różowski Piotr (KS Start Sierakowice)

Sikora Mariusz (KS Start Sierakowice)

Spyrka Kamil (LKS Olimpia Pławniowice)

Szafraniec Szymon (LKS Orzeł Stanica)

Szulc Karol (SKS Gwarek Zabrze)

Ślesiński Arkadiusz (ŁTS Łabędy)

Świdurski Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Trojanowski Adrian (KS Burza Borowa Wieś)

Wolski Paweł (KS Carbo Gliwice)

Woźniak Szymon (LKS Gwiazda Chudów)

Wróbel Dawid (LKS Olimpia Pławniowice)

Wszołek Grzegorz (KS Start Sierakowice)

1 bramka

Adamkiewicz Arkadiusz (PKS Ruch Kozłów)

Antonowicz Daniel (MKS Concordia)

Barton Bartłomiej (PKS Ruch Kozłów)

Bielec Adam (ŁTS Łabędy)

Bok Adrian (KS Carbo Gliwice)

Borkowski Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Botor Robert (LKS Gwiazda Chudów)

Budzik Bartosz (PKS Ruch Kozłów)

Caniboł Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Chronowski Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Dudkiewicz Damian (KS Burza Borowa Wieś)

Dudziak Filip (KS Carbo Gliwice)

Faron Paweł (KS Społem Zabrze)

Folwaczny Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Front Paweł (LKS Zryw Radonia)

Gliński Piotr (KS Start Sierakowice)

Gorzawski Kamil (LKS Gwiazda Chudów)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Grzeżółkowski Michał (MKS Zaborze)

Jędrasik Adrian (LKS Orzeł Stanica)

Kaczmarek Tomasz (LKS Zryw Radonia)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kampe Marcin (KS Start Sierakowice)

Kasperek Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Kisiel Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Kłaczka Sebastian(KS Społem Zabrze)

Kocur Marek (MKS Concordia Knurów)

Koloch Marek (KS Zamkowiec Toszek)

Kołaciński Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Kołoczek Rafał (SKS Gwarek Zabrze)

Konopiński Paweł (KS Zamkowiec Toszek)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Luka Jarosław  (PKS Ruch Kozłów)

Magiera Łukasz (ŁTS Łabędy)

Maj Kamil (LKS Naprzód Żernica)

Mazalik Patryk (LKS Zryw Radonia)

Michalski Grzegorz (MKS Zaborze)

Miczka Mateusz  (LKS Gwiazda Chudów)

Misz Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Mizera Jarosław (LKS Sokół Łany Wielkie)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Napierała Szymon  (LKS Naprzód Żernica)

Osiecki Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Pawłowski Kamil (MKS Zaborze)

Petelicki Łukasz (ŁTS Łabędy)

Pluta Damian (LKS Młodość Rudno)

Podstawa Adrian (KS Carbo Gliwice)

Przysiężny Piotr (KS Zamkowiec Toszek)

Pyrka Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rajca Tomasz (MKS Zaborze)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Rewucki Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Rogon Damian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Satora Robert (LKS Sokół Łany Wielkie)

Schmatolla Patryk (KS Społem Zabrze)

Słaboń Marek (LKS Gwiazda Chudów)

Słapiński Bartłomiej (LKS Orzeł Stanica)

Spendel Paweł (MKS Zaborze)

Stasik Karol (LKS Zryw Radonia)

Steuer Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Stryjek Jakub (KS Carbo Gliwice)

Sztorc Patryk (LKS Młodość Rudno)

Treffon Tomasz (KS Carbo Gliwice)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch Kozłów)

Wende Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Wiercioch Dawid (MKS Concordia Knurów)

Wittman Adrian (KS Carbo Gliwice)

Wochnik Adrian (KS Zamkowiec Toszek)

Wróbel Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Zorychta Marcin (KS Społem Zabrze)

Żurawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Samobójcza

1 bramka

Bociek Marcin (MKS Concordia Knurów)

Domaradzki Krzysztof (LKS Orzeł Stanica)

Gerst Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Giel Dawid (LKS Sokół Łany Wielkie)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Jurałowicz Dawid (KS Społem Zabrze)

Kieś Tomasz (LKS Gwiazda Chudów)

Lange Damian (PKS Ruch Kozłów)

Lisok Michał (LKS Olimpia Pławniowice)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Samol Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

Stolarczyk Patryk (KS Zamkowiec Toszek)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Zakrzewski Adrian (LKS Orzeł Stanica)