Klasa okręgowa "ZINA Bytom-Zabrze" Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2 6 2 0 0 7:1
2 LKS SOKÓŁ ORZECH 2 6 2 0 0 7:3
3 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2 6 2 0 0 5:2
4 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2 4 1 1 0 4:1
5 UKS UNIA STRZYBNICA 2 4 1 1 0 3:0
6 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2 4 1 1 0 5:4
7 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 1 3 1 0 0 3:0
8 GKS PIAST II GLIWICE S.A. 2 3 1 0 1 6:4
9 LKS ORZEŁ MIEDARY 2 3 1 0 1 4:4
10 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2 1 0 1 1 4:6
11 ŁTS ŁABĘDY 2 1 0 1 1 2:5
12 MKSR CZARNI PYSKOWICE 2 1 0 1 1 1:4
13 KS SOŚNICA GLIWICE 1 0 0 0 1 0:2
14 KS 94 RACHOWICE 2 0 0 0 2 2:5
15 MKS CONCORDIA KNURÓW 2 0 0 0 2 3:8
16 KS SILESIA MIECHOWICE 2 0 0 0 2 0:7
Kolejka nr 2
2019-08-17/11:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 1:3
2019-08-17/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS SOKÓŁ ORZECH 3:5
2019-08-17/17:00 KS SILESIA MIECHOWICE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 0:3
2019-08-17/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - MKS CONCORDIA KNURÓW 3:2
2019-08-17/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - ŁTS ŁABĘDY 3:0
2019-08-18/17:00 KS 94 RACHOWICE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2:3
2019-08-18/18:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - LKS ORZEŁ MIEDARY 1:4
2019-09-11/16:30 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS SOŚNICA GLIWICE -:-
Kolejka nr 2
2019-08-17/11:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 1:3
2019-08-17/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS SOKÓŁ ORZECH 3:5
2019-08-17/17:00 KS SILESIA MIECHOWICE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 0:3
2019-08-17/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - MKS CONCORDIA KNURÓW 3:2
2019-08-17/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - ŁTS ŁABĘDY 3:0
2019-08-18/17:00 KS 94 RACHOWICE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2:3
2019-08-18/18:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - LKS ORZEŁ MIEDARY 1:4
Kolejka nr 1
2019-08-10/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - MKSR CZARNI PYSKOWICE 0:0
2019-08-10/17:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2:2
2019-08-10/17:00 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE - KS SILESIA MIECHOWICE 4:0
2019-08-10/17:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:1
2019-08-10/17:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS 94 RACHOWICE 2:0
2019-08-10/17:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS SOŚNICA GLIWICE 2:0
2019-08-10/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS ORZEŁ MIEDARY 3:0
2019-08-11/17:00 MKS CONCORDIA KNURÓW - GKS PIAST II GLIWICE S.A. 1:5
Kolejka nr 2
2019-09-11/16:30 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS SOŚNICA GLIWICE -:-
Kolejka nr 3
2019-08-24/11:00 MKS CONCORDIA KNURÓW - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2019-08-24/17:00 ŁTS ŁABĘDY - MKSR CZARNI PYSKOWICE -:-
2019-08-24/17:00 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2019-08-24/17:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - GKS PIAST II GLIWICE S.A. -:-
2019-08-24/17:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS SILESIA MIECHOWICE -:-
2019-08-24/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS 94 RACHOWICE -:-
2019-08-24/17:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - KS SOŚNICA GLIWICE -:-
2019-08-25/17:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 4
2019-08-31/11:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2019-08-31/17:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - KS SOŚNICA GLIWICE -:-
2019-08-31/17:00 KS 94 RACHOWICE - LKS ORZEŁ MIEDARY -:-
2019-08-31/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2019-08-31/17:00 KS SILESIA MIECHOWICE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2019-08-31/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2019-08-31/17:00 ŁTS ŁABĘDY - MKS CONCORDIA KNURÓW -:-
2019-09-01/12:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
Kolejka nr 5
2019-09-07/16:00 MKS CONCORDIA KNURÓW - MKSR CZARNI PYSKOWICE -:-
2019-09-07/16:00 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE - ŁTS ŁABĘDY -:-
2019-09-07/16:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2019-09-07/16:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2019-09-07/16:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - GKS PIAST II GLIWICE S.A. -:-
2019-09-07/16:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS SILESIA MIECHOWICE -:-
2019-09-07/16:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2019-09-07/16:00 KS SOŚNICA GLIWICE - KS 94 RACHOWICE -:-
Kolejka nr 6
2019-09-14/11:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2019-09-14/16:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - KS 94 RACHOWICE -:-
2019-09-14/16:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - KS SOŚNICA GLIWICE -:-
2019-09-14/16:00 KS SILESIA MIECHOWICE - LKS ORZEŁ MIEDARY -:-
2019-09-14/16:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2019-09-14/16:00 UKS UNIA STRZYBNICA - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2019-09-14/16:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
2019-09-14/16:00 MKS CONCORDIA KNURÓW - HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 7
2019-09-21/16:00 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE - MKSR CZARNI PYSKOWICE -:-
2019-09-21/16:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - MKS CONCORDIA KNURÓW -:-
2019-09-21/16:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - ŁTS ŁABĘDY -:-
2019-09-21/16:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2019-09-21/16:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2019-09-21/16:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - GKS PIAST II GLIWICE S.A. -:-
2019-09-21/16:00 KS SOŚNICA GLIWICE - KS SILESIA MIECHOWICE -:-
2019-09-21/16:00 KS 94 RACHOWICE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 8
2019-09-28/11:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - KS SOŚNICA GLIWICE -:-
2019-09-28/16:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2019-09-28/16:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS ORZEŁ MIEDARY -:-
2019-09-28/16:00 UKS UNIA STRZYBNICA - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2019-09-28/16:00 ŁTS ŁABĘDY - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2019-09-28/16:00 MKS CONCORDIA KNURÓW - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2019-09-28/16:00 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
2019-09-29/16:00 KS SILESIA MIECHOWICE - KS 94 RACHOWICE -:-
Kolejka nr 9
2019-10-05/15:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - MKSR CZARNI PYSKOWICE -:-
2019-10-05/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2019-10-05/15:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - MKS CONCORDIA KNURÓW -:-
2019-10-05/15:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - ŁTS ŁABĘDY -:-
2019-10-05/15:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2019-10-05/15:00 KS SOŚNICA GLIWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2019-10-05/15:00 KS 94 RACHOWICE - GKS PIAST II GLIWICE S.A. -:-
2019-10-05/15:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - KS SILESIA MIECHOWICE -:-
Kolejka nr 10
2019-10-12/11:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2019-10-12/15:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - KS SILESIA MIECHOWICE -:-
2019-10-12/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - KS 94 RACHOWICE -:-
2019-10-12/15:00 UKS UNIA STRZYBNICA - KS SOŚNICA GLIWICE -:-
2019-10-12/15:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS ORZEŁ MIEDARY -:-
2019-10-12/15:00 MKS CONCORDIA KNURÓW - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2019-10-12/15:00 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2019-10-12/15:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
Kolejka nr 11
2019-10-19/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - MKSR CZARNI PYSKOWICE -:-
2019-10-19/15:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
2019-10-19/15:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2019-10-19/15:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - MKS CONCORDIA KNURÓW -:-
2019-10-19/15:00 KS SOŚNICA GLIWICE - ŁTS ŁABĘDY -:-
2019-10-19/15:00 KS 94 RACHOWICE - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2019-10-19/15:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2019-10-19/15:00 KS SILESIA MIECHOWICE - GKS PIAST II GLIWICE S.A. -:-
Kolejka nr 12
2019-10-26/14:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - GKS PIAST II GLIWICE S.A. -:-
2019-10-26/14:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - KS SILESIA MIECHOWICE -:-
2019-10-26/14:00 UKS UNIA STRZYBNICA - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2019-10-26/14:00 ŁTS ŁABĘDY - KS 94 RACHOWICE -:-
2019-10-26/14:00 MKS CONCORDIA KNURÓW - KS SOŚNICA GLIWICE -:-
2019-10-26/14:00 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS ORZEŁ MIEDARY -:-
2019-10-26/14:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2019-10-26/14:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
Kolejka nr 13
2019-11-02/14:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - MKSR CZARNI PYSKOWICE -:-
2019-11-02/14:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2019-11-02/14:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
2019-11-02/14:00 KS SOŚNICA GLIWICE - HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2019-11-02/14:00 KS 94 RACHOWICE - MKS CONCORDIA KNURÓW -:-
2019-11-02/14:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - ŁTS ŁABĘDY -:-
2019-11-02/14:00 KS SILESIA MIECHOWICE - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2019-11-02/14:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
Kolejka nr 14
2019-11-09/14:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2019-11-09/14:00 UKS UNIA STRZYBNICA - GKS PIAST II GLIWICE S.A. -:-
2019-11-09/14:00 ŁTS ŁABĘDY - KS SILESIA MIECHOWICE -:-
2019-11-09/14:00 MKS CONCORDIA KNURÓW - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2019-11-09/14:00 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE - KS 94 RACHOWICE -:-
2019-11-09/14:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - KS SOŚNICA GLIWICE -:-
2019-11-09/14:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - LKS ORZEŁ MIEDARY -:-
2019-11-09/14:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
Kolejka nr 15
2019-11-16/11:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - ŁTS ŁABĘDY -:-
2019-11-16/13:30 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - MKSR CZARNI PYSKOWICE -:-
2019-11-16/13:30 LKS ORZEŁ MIEDARY - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2019-11-16/13:30 KS SOŚNICA GLIWICE - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2019-11-16/13:30 KS 94 RACHOWICE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
2019-11-16/13:30 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2019-11-16/13:30 KS SILESIA MIECHOWICE - MKS CONCORDIA KNURÓW -:-
2019-11-16/13:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - UKS UNIA STRZYBNICA -:-